Träningsgrupper

 

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Malmö IP

19:00-20:30

17:30-19:00

Sats herr 2
Sats dam 1
Motion herr 3

Sats herr 1
Sats dam 3
Sats dam 4

19:00-20:30

Västra hamnen

17:30-19:00

Sats herr 4
Motion dam 6

Motion herr 1

Jens Markström

Patrik Bertilsson

Petter Bosrup

Tomas Kesek

Alexander Roth

Peter Ottoson

Simon Lind

​​

Måndagar: 19:00-20:20

Onsdagar 17:30-19:00

Malmö IP

Anton Andersson

Jon Lindén

Karl Bacos

William Håkansson

Joel Johansson

Guilherme Cardoso Junqueira

Fredrik Lindén

Carl Rydholm

Alberto Martinez

Måndagar: 17:30-19:00

Onsdagar: 19:00-20:20

Malmö IP

Anton Andersson

Sats herr 1

Sats herr 2

Hampus Forsberg

Jarek Salbert

Ludvig Wendsjö

Johan Karlsson

Adam Kindberg Smeds

Valdemar Rasmusson

Moamin Dhaker

Lokeshwaran Manoharan

Tisdagar: 17:30-19:00

Torsdagar: 19:00-20:30

Malmö IP

Lotte von Ark, Mette Dahm

Carolina Josefsson

Sats herr 3

Joel Perneryd

Charlie Skoog

Martins Veiss

Anders Ryberg

Daniel Stevberg

Emil Linderberg

Najib Najib

Farhad Ahmadi

Måndagar (VH): 17:30-19:00

Onsdagar (IP): 19:00-20:30

Daniel Johansson

Tomas Kesek

Sats herr 4

Lina Herou

Linnea Ranch

Frida Jantell

Johanna Bengtsson

Josefin Aston

HannaMaria Thomasson

Linn Abrahamsson

Amanda Bengtsson

Måndagar: 17:30-19:00

Onsdagar: 19:00-20:20

Malmö IP

Petter Bosrup

Sats dam 1

Sats dam 2

Lotte van Ark

Klara Johnsson

Emma Chroscielewski

Carolina Josefsson

Linn Tholén

Mette Dahm

Stina Ramne

Zandra Gabrielsson

Tisdagar: 17:30-19:00

Torsdagar: 17:30-19:00

Malmö IP

Anton Andersson

Petter Bosrup

Sats dam 3

Thea Thulin

Malin Åkerberg

Therése Håkansson

Ana Soares

Elin Mattson

Emma Henriksson

Hanna Jisser

Miriam Öhman

Måndagar: 19:00-20:30

Onsdagar: 17:30-19:00

Malmö IP

Lina Herou

Joel Johansson

Alicia Trägårdh

Julia Adern

Sanja Vulic

Johanna Saari

Yrsa Nilsson Öhrn

Charlotte Jost

Therese Hågerup

Sofia Malmberg

Måndagar: 19:00-20:30

Onsdagar: 17:30-19:00

Malmö IP

Karl Bacos

Sats dam 4

Mia Gangefors

Michaela Ekelund

Anna Björklund

Marija Florea

Victoria Axelsson

Marie Wahlgren

Alexandra Hansson

Mahsa Salimy

Elin Linderberg

Tis (VH): 17:30-19:00

Tors (IP): 17:30-19:00 

Petter Bosrup

Thea Andersson

Matilda Kourti

Sats dam 4

 

Jimmie Borgqvist Skacke

Alexander Ragnarsson

Nima Mäki

Anders Bergmark

Niklas Johansson

Daniel Sahlin

Christian Ahl

Carl Wiklund​

Måndagar: 19:00-20:20

Onsdagar 17:30-19:00

Malmö IP

Anton Andersson

Motion herr 1

Motion herr 2

Erik Åberg

Vegar Limstrand

Hannes Cederholm

Daniel Eriksson

Magnus Jansson

Björn Kristensson

Martin Witkowski

Antoine Salzgeber

Måndagar: 17:30-19:00

Onsdagar: 19:00-20:20

Malmö IP

Anton Andersson

Motion herr 3

Frans Elamzon Viberg

Johan Persson

Andreas Gårdemyr

Johan Lönnergård

Magnus Carstam

Paul Torstensson

Greger Linde

Pontus Trulsson

Patrik Thuring

Tisdagar: 17:30-19:00

Torsdagar: 19:00-20:30

Malmö IP

Carolina Josefsson

Mette Dahm

Motion herr 4

Alexander Heggen

Andreas Hugoson

Stefan Rasmusson

Elias Hultberg

Sri Jamalapur

Johannes Hedström

Tobias Reinauer

Nestor Campos

Måndagar (VH): 17:30-19:00

Onsdagar (IP): 19:00-20:30

Daniel Johansson

Tomas Kesek

 

Fredrik Johansson

Eskil Laestadius

Filip Larsson

Viktor Karlsson

Jan Bietenbeck

Johan Hellman

Hampus Poppius

Adam Sundström

Asbjørn Kristiansen

Måndagar: 19:00-20:20

Onsdagar 17:30-19:00

Malmö IP

Anton Andersson

Motion herr 5

Daniel Runemalm

Dan Björk

Simon Warg

Björn Rydhög

Mikael Kvist

Linus Svärm

Eric Asplund

Andreas Möser

(Farhad Karan)

Måndagar: 17:30-19:00

Onsdagar: 19:00-20:20

Malmö IP

Anton Andersson

Motion herr 6

Simon Nilsson

Oskar Löwkvist

Björn Andersson

Zabeh karimi

Damien Remond

Reza Gorgin

Pawel Nowakowski

Paul Rhys

Tisdagar: 17:30-19:00

Torsdagar: 19:00-20:30

Malmö IP

Carolina Josefsson

Mette Dahm

Motion herr 7

Anna Walldorf

Charlotte Sjöberg

Freja nyberg

Jennifer Cronin

Annika Sjöberg

Emma Bergmark

Emma Lundell

Sofia Kanerud

Måndagar: 19:00-20:20

Onsdagar 17:30-19:00

Malmö IP

Anton Andersson

Motion dam 1

Motion dam 2

Kristina Dunér

Tove Nolstedt

Josefine Flodqvist

Camilla Björnhage

Litza Bäckström

Thea Andersson

Matilda Kourti

Disa Axrup

Måndagar: 17:30-19:00

Onsdagar: 19:00-20:20

Malmö IP

Anton Andersson

Motion dam 3

Viktoria Josefsson

Malin Nilsson

Hanna Joxelius

Sofie Eklund

Sabine Swoboda

Åsa Hansdotter

Sofia Linderoth

Marcela Stepankova

Tisdagar: 17:30-19:00

Torsdagar: 19:00-20:30

Malmö IP

Carolina Josefsson

Mette Dahm

Motion dam 4

Annika Månsson

Eva Lavant

Peggy Thornström

Jenny Hermansson

Lina Wilsmark Linde

Linda Meri

Patricia Wallner

Tanja Nilsson

Måndagar (VH): 17:30-19:00

Onsdagar (IP): 19:00-20:30

Daniel Johansson

Tomas Kesek

 

Ina Solemo

Alice Doukali

Kristina källqvist

Malin Reiche

Caroline Andersson

Sueda Källgren

Josefin Björkman

Sara Martinsson

Måndagar: 19:00-20:20

Onsdagar 17:30-19:00

Malmö IP

Anton Andersson

Motion dam 5

Hanna Andersson

Cathrine Kimmehed

Amelie Sällfors

Josefin Kronvall

Moa Chley Tegnelund

Camilla Henricson Hjärne

Annika Rasmusson

Måndagar: 17:30-19:00

Onsdagar: 19:00-20:20

Malmö IP

Anton Andersson

Motion dam 6

Lovisa Johansson

Tove Raquette

Azra Malagic

Moa Svensson

Alwa Karlin

Regina Munthe

Malin Wiberg

Tisdagar: 17:30-19:00

Torsdagar: 19:00-20:30

Malmö IP

Carolina Josefsson

Mette Dahm

Motion dam 7

Elnaz Barjandi

Emily Nilsson

Stina Fredriksson

Therese Svan Åström

Cornelia Rubbmark

Susanna Ärlelid

Susanne olsson

Rachelle Lacharité

Tisdagar: 17:30-19:00

Torsdagar: 19:00-20:30

Malmö IP

Carolina Josefsson

Motion dam 8